HLEDAJÍ DOMOV

SUNNY a MATES

Jdu k vám s prosbou...,mám 2 úžasné boxery, fenku Sunny - 6 let, pejsek Mates - 4 roky. Oba jsou kastrovaní. Bohužel, vzhledem k okolnostem jim musím najít nový domov. Snažila jsem se do poslední chvíle a sil, ale už to nezvládám. Nemám jinou možnost, chci, aby se měli dobře. Hledám ideálně rodinu s domkem a zahradou, kde by měli přítup dovnitř. Nebo nemusí být domek, ale někoho, kdo na ně bude mít čas a bude se jim věnovat. Nechci je rozdělit, jsou na sebe velmi fixovaní. Podmínkou je darovací smlouva.
Místo: Praha
Kontakt:704201728

PES

Do rukou zkušeného chovatele daruji osmiletého psa německého boxera. Čipovaný, odčervený, očkovaný, kastrovaný. K vlastním dospělým mazel, venku si svou rodinu hlídá. Chován v bytě. Bohužel nemá rád malé děti, se staršími nemá problém. Máme ho moc rádi, ale opakovaně startuje na našeho malého syna a stupňuje se jeho nervozita.
Místo: Karlovy Vary
Kontakt: 608514317

zvirata.bazos.cz/inzerat/83925097/Daruji-psa.php

DAN

Dan je 11ti letý boxer. Jako dvouletého, tehdy odloženého, se jej ujala jeho nynější rodina. Je to aktivní a přátelský pes. Je zvyklý na děti. Není kamarádský ke psům ani kočičkám. V 7 letech Daneček prodělal rakovinu spodní čelisti. Část čelisti musela být odstraněna, v přijímání potravy mu to ale nečiní žádné potíže. Netrpí momentálně žádnými zdravotními potížemi až na útvar na noze, který již ale veterinární lékař vzhledem ke starému srdíčku odoperovat nedoporučuje. Danečkovi hledá jeho rodina nový domov z důvodu velmi těžké alergie syna, který je na tom stále hůře. Pro jeho rodinu je toto rozhodnutí velmi těžké a záleží jim na tom, aby Dan měl k dožití dobré podmínky. Rodina jej doveze do nového domova a bude mu nadále přispívat na stravu. V případně zájmu kontaktujte paní Hlaváčkovou na tel: 605 368 254.
Místo: Neratovice

www.pesweb.cz/cz/inzerce-psu?objid=1690

PES

Do dobrých rukou daruji německého boxera,staří šest let,kastrovaný,přátelský,hravý vhodný k dětem,nejlépe možnost zahrady.Nesnese se s jinými pejsky, fenky si vybírá.
Místo: Krupka, okres Teplice
Kontakt: alenaSara@seznam.cz

PES

Hledáme domov osmiletému boxerovi, zdravý, hodný, bezproblémový k lidem i dětem. Kontakt: 603710470, Ostrava

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode