DOLÁREK a SALLY (SÁRA)

Dolárek, který byl skoro rok v útulku Klečkov  odjel 23.3.2013  do nového domova k paní Ivetě Janoškové do Roudnice nad Labem

Sára se konečně dostala do ráje k Ivetě Janoškové,  Sára, fenka, která byla v loňském roce adoptována z litvínovského útulku se objevila  v inzerci k darování. Fenku si vzala k sobě Iveta Janošková, která před pár týdny adoptovala Dolárka. Bohužel je velice zanedbaná, nic neumí, má silný zánět v uších, proleženiny ,vytahané cecíky a drápky, že sotva chodí. Moc děkujeme Ivetě, že fenku vysvobodila z nepěkných podmínek, ve kterých byla.

  SNAŽÍME NAJÍT DOMOVY PRO OPUŠTĚNÉ BOXERY V ÚTULKU NEBO TY, O NĚŽ SE MAJITELÉ Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NEMOHOU STARAT. POUŽÍVÁME TRANSPARENTNÍ ÚČET, ZE KTERÉHO JSOU HRAZENY PŘEVOZY BOXERŮ, VETERINÁRNÍ LÉČBA, KRMIVO, PŘÍSPĚVKY DO ÚTULKŮ A DALŠÍ POTŘEBNÁ POMOC. 

ZA KAŽDÝ VÁŠ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK BUDEME VDĚČNÍ A PŘEDEM ZA NĚJ DĚKUJEME.

Číslo účtu je 2401361308/2010 ib.fio.cz/ib/transparent?a=2401361308
facebook: www.facebook.com/pomocboxerum/
Instagram: www.instagram.com/pomocboxerum/

 

Vážení, dovolujeme si vám představit firmu https://profixamat.cz/, která nám nabídla výtěžek z prodeje svých výrobků (stanovená částka je uvedena vždy u každého výrobku). Zakoupením tak přispějete na boxíky, děkujeme.

profixamat.cz